Bizimle İletişime Geçin

Aşağıdaki sorularımızdan size uygun cevap bulamıyorsanız bize bildirin

info@Belgeselx.com
Belgeselin telif hakları bana ait ne yapmalıyım ?
Belgeselx.com Youtube,Openload,Ok.ru,Vk.com,Dailymotion veya diğer sosyal ağlarda kullanıcıların paylaştıkları belgeselleri kendi sitesinde paylaşma ( Çekme ya da Embed Etme ) ilkesini amaç edinmiştir. Belgeselx.com bunların telif hakkı geçerliliğini, 5651 sayılı yasada söylendiği üzere bilemez. Yayınlanan belgeseller aynı zaman sosyal ağlarda da yer almakta olup Belgeselx.com'un serverında yer almaz. Eğer yayınlanmış belgeselin telif haklarının sizde olduğunu söylüyorsanız ilk önce servis sağlayıcılara, ulaşamıyorsanız belgeniz ile birlikte info@Belgeselx.com adresine mail atınız. Bu yüzden Belgeselx.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.

Reklam yayımlamak istiyorum, bilgilendirir misiniz ?
Herhangi bir reklam yayınlanmasına Belgeselx.com izin vermez.

Belgeselx.com'da editör olmak istiyorum ?
Belgeselx.com'u kötüye kullanıma izin vermemek adına bir editör alımı yer almaz.

Videoları açamıyorum ne yapmalıyım ?
Bazı belgeseller telif hakkı sebebiyetiyle silinmiş veya sitemizden kaldırılmış olabilir. Ya da güncel browser olarak Google Chrome ya da Operayı tercih ediniz. Belgesellerde açılmama gibi bir durum yoktur.

Üye olamıyorum ne yapmalıyım ?
Ekranın sağ üst köşesinden üye girişi yazan yere tıkladıktan sonra üye olmak istiyorum butonuna tıklayın. Ya da bizimle iletişime geçin.

Youtube,dailymotion gibi sitelere belgesel ekledim paylaşır mısınız ?
Videoların embed kodlarını info@Belgeselx.com mail adresine gönderiniz. Videonuz incelemeye alınır.Eklendikten sonra size bilgi verilir.

Copyright Bex Hallerd © 2013-2018