NATİONAL GEOGRAPHİC Belgeselleri

RESCUE LNK türkçe dublaj izleNATİONAL GEOGRAPHİC Türkçe Belgeselleri
2597

RESCUE LNKDİZİYE GÖZ AT

New York'un hayvanlarının kurtarılması için dövmeli sekiz sert adamdan oluşan bir grup geliyor. Harleys'deki sekiz adam, baştan savuşturulmuş dövmeli kafa, New York'un hayvanlarının kurtarılmasına geliyor. Kurtarma Mürekkebi hayvanlara yönelik istismar konusunda tamamen sıfır toleranslıdır - bunu ispatlamak için biraz yüzünüzü almaktan çekinmiyorlar. Bu sert adam grubu, hayvanları çaresiz durumlardan kurtarmak için kanunların sınırları içinde hiçbir şeyi durdurmaz; Köpeklerle mücadele etmek, hayvan suistimalcileri ile yüzleşmek ve çalınan hayvanları araştırmak için kullanıyorlar. Eski itfaiyeciler, vücut geliştiricileri, sıcak çubuk mekaniği ve kurtarıcılar ve kötü adamları çökertmek için çılgınlıklarını kullanmaktan korkmuyorlar. Kurtarıcı Mürekkep-size yakın bir istismarcının kapısına vuruyor.

3 Bölüm   87 / 100 Puan   3 Puanlayan
SALGIN HASTALIK DEDEKTİFLERİ türkçe dublaj izleNATİONAL GEOGRAPHİC Türkçe Belgeselleri
5955

SALGIN HASTALIK DEDEKTİFLERİDİZİYE GÖZ AT

Salgını Araştırma, altı şiddetli biçimde cazip bilimsel dedektif hikayelerinden biridir: hiçbir yerde olmayan patojenler; Bulaşıcı hastalık kabusuna kapılmış masum insanların; Köyler, şehirler ve tüm ülkelerde mikroskobik katiller kovalayan yüksek eğitim almış virüs avcılarının hayatını tehlikeye atıyor. Tamamen% 100 gerçek hayat olaylarına dayanan Salgını Sorgulama, Hollywood'un gişe rekorları kıran kişilerin gebe kalma mücadelesi veren çarpık dönüşleri içeren dünyanın en şaşırtıcı hastalık salgınlarının benzeri görülmemiş bir araştırması.

7 Bölüm   0 / 100 Puan   0 Puanlayan

DUBAİ HAVALİMANIDİZİYE GÖZ AT

Nat Geo TV, dünyanın en büyük havayollarından biri olan Emirates'in dünyasında ve gezegenindeki en yoğun küresel merkezlerden birine benzeri görülmemiş bir erişim sağladı: Dubai Uluslararası Havaalanı. Yılda 350.000 uçuşta 70.000'den fazla yolcudan sorumlu 90.000 personeli, yasadışı kaçakçılar, kızgın yolcular ve muazzam mühendislik projeleri ile mücadele etmek için adımınızı atın. Bu gerçekten 7/24 bir iş, Ultimate Airport Dubai'de şok edici durumlar, açıklanamayan olaylar ve inanılmaz olaylar bekliyor.

8 Bölüm   93 / 100 Puan   3 Puanlayan

İNSİDE 9/11DİZİYE GÖZ AT

11 Eylül 2001 - dünyayı tarihimizi ve yerimizi sonsuza dek değiştiren düşünülemez bir trajedi asla unutmayacağız. Ayrıntılı bilgi ve özenle yapılan hikaye anlatımı için özen gösterilen özenle, 9/11 Inside, 9/11 olaylarına yeni bakış açısı getiriyor. Neden artan tehdidi görmedik? Benzeri görülmemiş kapsamda bildirilenlerin ötesine geçen Inside 9/11, 9/11 sonrasında ve zamanımızın El Kaide'nin ilk kökenlerinden, ve ulusumuzu yeniden tanımlayan günün daha net bir resmini ortaya çıkarmak için süregelen araştırmayı izliyor.

4 Bölüm   96 / 100 Puan   5 Puanlayan

NAT GEO ÖZEL GÖSTERİMDİZİYE GÖZ AT

National Geographic Kanalında yayınlanmış ve görüntü kalitesi 720x720'den düşük tüm özel gösterim belgeselleri burada yayınlayacağız. İnsanlara gezegeni önemsemek için teşvik ediyoruz! National Geographic, dünyanın bilim, keşif ve macera için birinci sınıf hedefidir. Nat Geo, birinci sınıf bilim adamları, fotoğrafçılar, gazeteciler ve film yapımcılarıyla, sizi ilgilendiren ve mümkün olanın sınırını aşan öykülere yaklaştırıyor.

30 Bölüm   0 / 100 Puan   0 Puanlayan
İMPARATORLUK SAVAŞLARI türkçe dublaj izleNATİONAL GEOGRAPHİC Türkçe Belgeselleri
4669

İMPARATORLUK SAVAŞLARIDİZİYE GÖZ AT

Roma İmparatorluğu, Julius Cesar’ın suikasta kurban gitmesinin ardından Octavian ve Antony arasında ikiye bölündü. Antony, İskenderiye’de aşkı Kleopatra ileyken, Octavian Roma’nın tek hükümdarı olmak için harekete geçti. Actium deniz savaşında pozisyon alan denizciler Roma’nın kaderini belirleyecekti. Octavian’ın zaferi kesin oldu. Octavian İskenderiye’ye geldiğinde Antony ve Kleopatra intihar etti ve Octavian Roma’nın ilk imparatoru oldu.

2 Bölüm   90 / 100 Puan   2 Puanlayan
AVRUPANIN KANLI ÖYKÜLERİ türkçe dublaj izleNATİONAL GEOGRAPHİC Türkçe Belgeselleri
4913

AVRUPANIN KANLI ÖYKÜLERİDİZİYE GÖZ AT

Belgesel dizi, Avrupa tarihinin en kanlı bazı olaylarını geniş bir açıdan ele alarak taze bilgilerle yeni bir bakış açısı kazandırıyor. Tarihçi Dr. Suzannah Lipscomb ve gazeteci Joe Crowley cinayet, işkence, ölüm ve hapsetme öykülerinin ardında yatan gizemi çözmek için tüm becerilerini ortaya koyuyor. Bu kez araştırmalarını yalnızca Londrada değil tüm Avrupada sürdürerek çarpıcı gerçekleri gün yüzüne çıkarıyorlar.

6 Bölüm   80 / 100 Puan   4 Puanlayan
YAŞAM ANSİKLOPEDİSİ türkçe dublaj izleNATİONAL GEOGRAPHİC Türkçe Belgeselleri
5049

YAŞAM ANSİKLOPEDİSİDİZİYE GÖZ AT

İlk canlıların ortaya çıkışından bugüne kadar yaklaşık 550 milyon yıl geçti. Dünya üzerindeki yaşamın uzun olduğu kadar ilginç bir hikayesi var... Bugüne kadar yaşamış olan tüm hayvan türlerinin yapıları 35 beden planından birine uyar. Bu 35 plandan sadece 8 tanesine uyan hayvan türlerinin sayısı ise hayvanlar aleminin yüzde 95ini oluşturuyor. İlk hayvan neye benziyordu? Nerede ve ne zaman ortaya çıkmıştı? İlk hayvanın ortaya çıkmasıyla milyonlarca yıl sonra insanın ve bugün gezegenimizi paylaştığımız diğer hayvan türlerinin yeryüzünde belirmesi arasında geçen sürede tam anlamıyla neler oldu?

4 Bölüm   100 / 100 Puan   3 Puanlayan
SOS KIRMIZI ALARM türkçe dublaj izleNATİONAL GEOGRAPHİC Türkçe Belgeselleri
4902

SOS KIRMIZI ALARMDİZİYE GÖZ AT

Kurtarma Kodu Kırmızı, kurtarmak için çabalarken salvaları takip ediyor. Çökmekte olan gemileri, yüklerini ve mürettebatlarını kurtarmak ve çevresel felaketi önlemek için. Serisi batan gemilerin içinde çekici görüntüler yakalar, yanan bir geminin bağırsaklarından patlarken, CGI, batan bir geminin taşınması ve onarılması ile ilgili muazzam zorlukları gösterir.

8 Bölüm   0 / 100 Puan   0 Puanlayan
MÜKEMMEL SİLAHLAR türkçe dublaj izleNATİONAL GEOGRAPHİC Türkçe Belgeselleri
4893

MÜKEMMEL SİLAHLARDİZİYE GÖZ AT

Bu yepyeni altı bölümlü seride iki yetişkin erkek, tarihi keşiflerde birbirine karşı çok sayıda müthiş ve dehşet verici silah toplayıp onları çukurlandırıyor. İngiliz sunumcularımız Monty Halls ve Stuart Prior, silahların nasıl üretildiğini, verimliliklerini ve doğruluğunu ve kullanım kolaylığını araştırıyor. Ex-Marine Monty modern silahlara alışmış durumda ancak vahşi zincir yelpazesini veya güçlü uzun yayını nasıl ele alıyor? Arkeolog ve ortaçağ silah uzmanı Stuart, bir dizi topçu hakkında geniş bir bilgiye sahip ancak bu, ona ölümcül silahları ele geçirmek için gerekli becerileri kazandıracak mı?

6 Bölüm   0 / 100 Puan   0 Puanlayan

FELAKET ANLARI NAT GEODİZİYE GÖZ AT

Her bölüm felaketin kronolojik olarak yeniden düzenlenmesiyle başlar; her sahnenin başlangıcında felaketin açılmasındaki kritik anları gösteren bir sahneye her saat kesilir ve bu saatler her sahnenin başında görünür. Olayların sıralamasından sonra, gösteri sebepleri ve olayları analiz etmek için sahneleri geri sarar.

46 Bölüm   87 / 100 Puan   3 Puanlayan
BİLMİYORDUM türkçe dublaj izleNATİONAL GEOGRAPHİC Türkçe Belgeselleri
8975

BİLMİYORDUMDİZİYE GÖZ AT

Bilmiyordum, aksiyon dolu bir dizi, verilen sıradan ürünlerle ilgili az bilinen gerçekleri ortaya koyuyor. Hava yastığından tütüne, diş macunundan çayına ve prezervatiflerden kasklara çarptığı her bölüm, her bölüm deli gösteri ve günlük eşyalar hakkında nadiren duyulan akıl almaz bir süvari kolu.

10 Bölüm   0 / 100 Puan   0 Puanlayan
AKIBETİMİZ türkçe dublaj izleNATİONAL GEOGRAPHİC Türkçe Belgeselleri
6217

AKIBETİMİZDİZİYE GÖZ AT

Bir dakika sonra, Dünya'daki her kişi kaybolduğunu düşünün. 6,6 milyarımız. İnsanlar olmadan dünyaya ne olacaktı? Nükleer santraller patlak vermeden ne kadar süre önce olurdu, gökdelenler çöktü ve uydular gökyüzünden düştüler? Evcil hayvanlara ve çiftlik hayvanlarına ne olur? Ve yıllarca süren bir kirliliği tekrar canlandırabilecek bir ekosistem miydi? Dünyanın dönmesi çarpıcı biçimde yavaşlamaya başlar. Tahminen, Dünya'nın 5 yıl gibi kısa bir sürede bükülmeyi bırakacağı tahmin ediliyor. İlk etki, Küresel Konumlandırma Sistemi uyduları ile yeryüzü tabanlı atom saatleri arasındaki izolasyondur. Sonra, insanlığın geleceği konusundaki belirsizlik nedeniyle borsa çöktü. Zaman geçtikçe ekvatordaki okyanus şişkinliği kuzeye ve güneye doğru gidiyor.

4 Bölüm   90 / 100 Puan   2 Puanlayan
1. DÜNYA SAVAŞI türkçe dublaj izleNATİONAL GEOGRAPHİC Türkçe Belgeselleri
6245

1. DÜNYA SAVAŞIDİZİYE GÖZ AT

Yüz yıldır, hepimiz Birinci Dünya Savaşına kendi ailemizin geçmişi, yerel halkımızın mirası ya da toplum üzerindeki uzun vadeli etkileri ve bugün yaşadığımız dünya aracılığıyla bağlıyız. 2014ten 2018e kadar, her yaştan uluslar, topluluklar ve bireyler, Birinci Dünya Savaşında yaşayan, savaşan ve hayatını kaybedenlerin hayatlarını hatırlamak, anmak ve hatırlamak için bir araya gelecekler.

3 Bölüm   100 / 100 Puan   3 Puanlayan
YEMEK OKULU türkçe dublaj izleNATİONAL GEOGRAPHİC Türkçe Belgeselleri
5572

YEMEK OKULUDİZİYE GÖZ AT

Öğrencilerin yiyecek, gıda ile ilgili çevresel ve toplumsal sorunlar hakkında bilgi sahibi olmalarını ve yiyeceklerle ilgili konularda kendi düşüncelerini formüle etmek için gerekli bilgileri elde etmelerini sağlamak için bu kaynakları kullanın.

10 Bölüm   60 / 100 Puan   2 Puanlayan
İNŞAAT SAHASI türkçe dublaj izleNATİONAL GEOGRAPHİC Türkçe Belgeselleri
10154

İNŞAAT SAHASIDİZİYE GÖZ AT

İnşaat Bölgesi, bu şaşırtıcı mekânların işe yaraması için ne gerektigini göstermek için sahnelerin arkasına gidecektir. Bu binayı ayakta tutan insanların akıllarına ve işlerine girelim. İnşaat Bölgesi, dünyanın nihai yapılarını inşa etmek, işletmek, korumak ve sürmek için nelerin gerekli olduğunu profiller.

19 Bölüm   0 / 100 Puan   0 Puanlayan
GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE SAVAŞ türkçe dublaj izleNATİONAL GEOGRAPHİC Türkçe Belgeselleri
3542

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE SAVAŞDİZİYE GÖZ AT

Ground War, çağlar boyunca savaş alanı savaşımını tanımlayan dönüştürücü teknolojik gelişmeleri araştırıyor. Gladius tan AK-47 ye, savaş arabasından tanka, trebuche den howitzer a ve savaş rampasından yıldız ford a kadar seri, savaş taktiklerinin ve yeni teknolojilerin büyüleyici yumruk ve karşı peşinde gidiyor. Şırıltı benzeri klasik örnekler ve silah avcısı çeyreği gibi daha az bilinen yeniliklerle seriler, en küçük yeniliklerin bile savaşların nasıl geçileceği konusunda geniş kapsamlı bir etkiye sahip olduğunu ortaya koyuyor. Bireysel bölüm Savaşçı Silahlardaki askerin ve silahlarının gelişimini, Battlefield Mobility deki muharebe sahasındaki hareketi, Firepower daki topçu silahlarının gelişimini ve Komuta Kontrolü ndeki savaş alanı mühendisliğini keşfediyorlar.

4 Bölüm   90 / 100 Puan   2 Puanlayan
PARMAKLIKLAR ARDINDA türkçe dublaj izleNATİONAL GEOGRAPHİC Türkçe Belgeselleri
13433

PARMAKLIKLAR ARDINDADİZİYE GÖZ AT

Lockdown, National Geographic Channel da görünen bir televizyon dizisidir. Seriler, hapishanelere ve hapishanelere, belgesel bir biçimde sunulmuş, eğitimsel bir bakış sunuyor. Lockdown bazı bölgelerde Amerika nın En Zor Hapishaneleri olarak bilinir. Serinin Adalet Ağı üzerinde halen çalışması bulunmaktadır.

21 Bölüm   0 / 100 Puan   0 Puanlayan

GENERALLER VE MUHAREBELERDİZİYE GÖZ AT

Heyecanlı , Büyük savaşlara değişik pencerelerden bakmaya hazır mısınız ? İki komutan ve komutanlara ait kararlar ve fikirler . İkinci Dünya Savaşı komutanlarının oluşturduğu bu savaş stratejilerinin ve taktiklerinin konuştuğu bu belgesel dizi tam olarak toplam 6 bölümden oluşmakta. Rommel, Model, Montgomery, Chuikov, Yamashita ve Von Manstein gibi komutanların eşsiz siyasi hamleleri bu belgesel dizide.

6 Bölüm   92 / 100 Puan   10 Puanlayan
DOĞANIN ve DÜNYANIN SIRLARI türkçe dublaj izleNATİONAL GEOGRAPHİC Türkçe Belgeselleri
20147

DOĞANIN ve DÜNYANIN SIRLARIDİZİYE GÖZ AT

Doğanın Ve Dünyanın Sırları belgesel dizisi ile eskide kalmış sır ve gizemli bilgileri bu set sayesinde öğrenebileceksiniz. Eski doğa olaylarından eski mısır tarihine , uzaydan genetik bilimine bir çok belgesel bu belgesel dizide. Toplam 12 bölüm olan bu belgesel dizi size yeni kapılar açıcak.

12 Bölüm   50 / 100 Puan   2 Puanlayan
EFSANE Mİ  GERÇEK Mİ SD türkçe dublaj izleNATİONAL GEOGRAPHİC Türkçe Belgeselleri
36104

EFSANE Mİ GERÇEK Mİ SDDİZİYE GÖZ AT

Büyüsel veya Ruhani güçlere sahip olduğu sanılan ejderhalardan , acıyı aşırı az hisseden yaralı yüzlü vampirlere , gündüzleri mezarda olan gulyabanilerden ve benzeri bir çok olduğuna inanılmış yaratıklar . Bu belgesel dizide bu yaratıkların yaptığına inanılan bu olayları inceleyeceğiz . Acaba efsane mi yoksa gerçek mi , birlikte karar vereceğiz . Bu set içerisinde yer alan belgeseller düşük çözünürlüklü olup , National Geographic HD kategorisinde yüksek çözünürlüklü yer alan belgesellerini izleyebilirsiniz.

25 Bölüm   75 / 100 Puan   4 Puanlayan
DÖVÜŞ BİLİMİ türkçe dublaj izleNATİONAL GEOGRAPHİC Türkçe Belgeselleri
15288

DÖVÜŞ BİLİMİDİZİYE GÖZ AT

Fight Science, bilim adamlarının ve dövüş sanatlarının ustalarının, dünyanın savaş teknikleri analiz etmek, disiplinleri karşılaştırmak ve hangilerinin en güçlü isabet, tekme ve ölümcül silahlara sahip olduğunu bulmak için birlikte çalıştığı National Geographic Kanalı'nda gösterilen bir televizyon programıdır. Gösteri, aynı zamanda, bir yumruk nakavtının mümkün olup olmadığı veya öyküler anlattığına göre ninjanın daha aciz ve ölümcül olmasına bağlı olarak, savaşta bazı efsanelerin mümkün olup olmadığını bilimle ispatlamaya çalışıyor. Ayrıca bir insan kafasını tuğla üzerine vurarak onları parçalamak için insan gücünde bir özellik de vardır. Gösteri, Sport Science da dahil olmak üzere birçok parçaya ayrıldı.

9 Bölüm   97 / 100 Puan   6 Puanlayan
BİLİM ÖTESİ NAT GEO türkçe dublaj izleNATİONAL GEOGRAPHİC Türkçe Belgeselleri
7978

BİLİM ÖTESİ NAT GEODİZİYE GÖZ AT

National Geographic televizyonunun yayınladığı tüm bilimden uzak fakat insanlar tarafından sıkça konuşulan , inanılan belgeselleri bu belgesel dizi içerisinde yayımlayacağız. 1888 yılından bu yana, dünyayı dolaşan, şaşırtıcı öykülerini her yeni kuşağa paylaşan National Geographicin tüm tuhaf akıl alıcı , insanların yaptığı tuhaf işlerin belgeselleri için bu belgeselleri inceleyin. Büyülerden ormandaki hayaletlere , Vampirlerin var olduğunu kanıtlamaya çalışan insanlara ya da içinde şeytan olduğunu düşünen insanların şeytan çıkarma işlemini nasıl yaptığına tanık olun.

6 Bölüm   40 / 100 Puan   1 Puanlayan
LEZZET SERÜVENLERİ türkçe dublaj izleNATİONAL GEOGRAPHİC Türkçe Belgeselleri
11875

LEZZET SERÜVENLERİDİZİYE GÖZ AT

Gençlik paket servisi yetiştirme meraklıları, en sevdikleri yemeğin kökeni ülkeye gönderilir ve en sevdikleri akşam yemeğinin otantik versiyonunu hazırlama konulu bir çarpışma dersi için bir rehber öğretmeninin kanadına sokulur. Her bir programın sonunda, gençler çok farklı bir tada ait bir tecrübeye sahip olmakla kalmadılar; ayrıca ham maddeleri satın aldılar, yakaladılar ve hatta öldürdüler, çanak nasıl pişirileceğini öğrendi ve 10 yaşından itibaren işaretlendi. Uzman bir lezzetçi. Asla unutmayacakları bir deneyim ve çoğu evde yeni fikirlerle uğraşıyor - yalnızca gıda konusunda değil.

10 Bölüm   40 / 100 Puan   1 Puanlayan
Diğer sayfalara da göz atın
123İleri