EĞİTİM SETLERİ Belgeselleri

SIFIRDAN JAVA EĞİTİM SETİ türkçe dublaj izleEĞİTİM SETLERİ Türkçe Belgeselleri
1126

SIFIRDAN JAVA EĞİTİM SETİDİZİYE GÖZ AT

Java öncelikle Sun Microsystems tarafından 1995 yılında piyasaya sürüldü. Programlama dili ve bilgi işlem platformudur. Java yüklemediğinizde çalıştıramayacağınız bir çok uygulama ve web sitesi mevcut ve her geçen gün bunların sayıları artıyor. Java hızlı, güvenli ve güvenilirdir. Dizüstü bilgisayarlardan veri depolama merkezlerine, oyun konsollarından bilimsel süper bilgisayarlara, cep telefonlarından Internet'e kadar Java her yerde!

38 Bölüm   0 / 100 Puan   0 Puanlayan
DAYLİGHT İŞ İNGİLİZCESİ EĞİTİM SETİ türkçe dublaj izleEĞİTİM SETLERİ Türkçe Belgeselleri
4017

DAYLİGHT İŞ İNGİLİZCESİ EĞİTİM SETİDİZİYE GÖZ AT

Daylight İş İngilizcesi Görsel Eğitim Seti, 8 vcd setten oluşmakta iş ingilizcesini geliştirmek isteyenler için taksi,hotel cafe restoran konuşma diyaloğu,mektup örnekleri, faks spariş örnekleri, pazarlama diyalogları teknik sözlükler genel ingilizcenin ana hatları gibi bir çok konuyu ele alınmış..

7 Bölüm   0 / 100 Puan   0 Puanlayan
KPSS VATANDAŞLIK EĞİTİM SETİ türkçe dublaj izleEĞİTİM SETLERİ Türkçe Belgeselleri
3553

KPSS VATANDAŞLIK EĞİTİM SETİDİZİYE GÖZ AT

KPSS Vatandaşlık Görsel Eğitim Seti, sınava hazırlanmanın en kapsamlı yolu bir çok konun anlatıldığı KPSS Vatandaşlık seti ile sınavlara tam anlamı ile hazırlanabileceksiniz.

10 Bölüm   0 / 100 Puan   0 Puanlayan
KPSS MATEMATİK SETİ türkçe dublaj izleEĞİTİM SETLERİ Türkçe Belgeselleri
11426

KPSS MATEMATİK SETİDİZİYE GÖZ AT

KPSS Genel Matematik Görsel Eğitim Seti, sınava hazırlanmanın en kapsamlı yolu bir çok konun anlatıldığı KPSS Genel Matematik seti ile sınavlara tam anlamı ile hazırlanabileceksiniz.

29 Bölüm   0 / 100 Puan   0 Puanlayan
HİPNOZ EĞİTİM SETİ türkçe dublaj izleEĞİTİM SETLERİ Türkçe Belgeselleri
7173

HİPNOZ EĞİTİM SETİDİZİYE GÖZ AT

Hipnoz, psikolojiye göre, telkine yatkınlık gösteren bir tür yapay uyku veya uyku-uyanıklık arası haldir. Terimi ilk kullanan, Yunan mitolojisindeki uyku ilahının adından (Χυπνος) esinlenen İskoç hekim S. James Braid'dir (1795-1860). İlk zamanlar sihirbazlık ya da büyücülüğün bir dalı gibi görülen hipnotizma bilim çevrelerince önceleri mesmerist bir uygulama sanılarak aşağılanmışsa da, 19. yüzyılın sonlarında kimi psikoloji çevrelerinin, özellikle Salpetrier ve Nancy ekollerinin reddetmek yerine fenomene bilimsel araştırıcılıkla yaklaşıp, fenomeni bilimsel deneylerle sistemli bir şekilde incelemesi sonucunda, hipnoz bilim alanındaki yerini almıştır. Hipnoz, ruh ve beden ilişkisinin (sonuçta perispri ve beden ilişkisinin) gevşemesi sonucunda oluşan bir degajman halidir.

14 Bölüm   0 / 100 Puan   0 Puanlayan
MATLAB GÖRSEL EĞİTİM SETİ türkçe dublaj izleEĞİTİM SETLERİ Türkçe Belgeselleri
8345

MATLAB GÖRSEL EĞİTİM SETİDİZİYE GÖZ AT

MATLAB , çok paradigmalı sayısal hesaplama yazılımı ve dördüncü nesil programlama dilidir. Sahipli bir programlama dili olan MATLAB, MathWorks tarafından geliştirilmektedir. MATLAB kullanıcıya, matris işleme, fonksiyon ve veri çizme, algoritma uygulama, kullanıcı arayüzü oluşturma, C, C++, Java, ve Fortran gibi diğer dillerde yazılmış programlarla arabağlama imkanı tanır. MATLAB, öncelikli olarak sayısal işleme yönelik üretilmiş olmasına rağmen, isteğe bağlı olarak sembolik hesaplama yapabilen MuPAD sembolik motorunu kullanır. Ek paket, dinamik ve gömülü sistemler için Simulink'i, grafiksel çoklu alan simülasyonunu ve model tabanlı tasarımı ekler.

21 Bölüm   0 / 100 Puan   0 Puanlayan
TECVİDLİ KURAN ÖĞRENİYORUM türkçe dublaj izleEĞİTİM SETLERİ Türkçe Belgeselleri
12054

TECVİDLİ KURAN ÖĞRENİYORUMDİZİYE GÖZ AT

Müslümanlar, Kur’an, İncil, Tevrat ve Zebur'u Allah tarafından insanlara gönderilen kutsal kitaplar olarak tanımlarlar. Bu sebeple Kur'an'da diğer kitaplardaki bazı anlatımların benzerlerinin olması doğal karşılanır. Ayrıca, diğer üç kitabın sonradan tahrif edildiği, ancak yeryüzüne indirilmiş son kutsal kitap olan Kur’an'ın Kıyamet'e kadar Allah tarafından korunacağına inanılır. İslam inancında, Kur’ân, Muhammed'in en önemli ve en büyük mucizesi ve onun gerçek bir peygamber olduğunun kanıtı olarak görülür. Ayrıca, ilk insan ve ilk peygamber olduğuna inanılan Adem'den itibaren gönderilen ilahi metinlerin tamamlayıcısı kabul edilir.

28 Bölüm   0 / 100 Puan   0 Puanlayan
GÖRSEL ARAPÇA EĞİTİM SETİ türkçe dublaj izleEĞİTİM SETLERİ Türkçe Belgeselleri
12656

GÖRSEL ARAPÇA EĞİTİM SETİDİZİYE GÖZ AT

Arapça kursuna gitmeye vakti olmayanlar, artık özel öğretmeniniz evinize geliyor! Hem de dilediğiniz saatte! Türkiye’de bir ilk, dünyada emsalsiz olan çok özel bir Arapça eğitim seti artık sizin evinizde! Kitaptan anlamaya çalışmaya, gereksiz fotokopi yığınlarında kaybolmaya gerek yok! Bu setle beraber öğretmeniniz artık evinizde! Konulara ve seviyelere uygun tasarlanmış görsel video dersleri ile hem hızlı hem de eğlenceli bir Arapça eğitimi alacaksınız. Videoları istediğiniz zaman durdurup geri alarak veya tekrar tekrar izleyerek konuları öğreneceksiniz. Tamamen profesyonel bir çalışma olan setimiz gerçekten emsalsiz bir set!

35 Bölüm   0 / 100 Puan   0 Puanlayan
İLERİ SEVİYE SQL SERVER EĞİTİMİ türkçe dublaj izleEĞİTİM SETLERİ Türkçe Belgeselleri
6226

İLERİ SEVİYE SQL SERVER EĞİTİMİDİZİYE GÖZ AT

SQL, verileri yönetmek ve tasarlamak için kullanılan bir veritabanı yönetim sistemidir. SQL, kendisi bir programlama dili olmamasına rağmen birçok kişi tarafından programlama dili olarak bilinir. SQL herhangi bir veri tabanı ortamında kullanılan bir alt dildir. SQL ile yalnızca veri tabanı üzerinde işlem yapılabilir. SQL'e özgü cümleler kullanarak veri tabanına kayıt eklenebilir, olan kayıtlar değiştirilebilir, silinebilir ve bu kayıtlardan listeler oluşturulabilir.

17 Bölüm   0 / 100 Puan   0 Puanlayan
C # Eğitim Seti türkçe dublaj izleEĞİTİM SETLERİ Türkçe Belgeselleri
11080

C # Eğitim SetiDİZİYE GÖZ AT

C# Programlama Dili (si şarp şeklinde telaffuz edilir), Microsoft'un geliştirmiş olduğu yeni nesil programlama dilidir. Yine Microsoft tarafından geliştirilmiş .NET Teknolojisi için geliştirilmiş dillerden biridir. Microsoft tarafından geliştirilmiş olsa da ECMA ve ISO standartları altına alınmıştır. C programlama dilinde bir tamsayı değişkeni 1 atırmak için ++ soneki kullanılır. C++ dili adını, C diliyle Nesneye Yönelimli Programlama yapabilmek için eklentiler (C With Classes) almıştır. Benzer şekilde C++ diline yeni eklentiler yapılarak ((C++)++) bir adım daha ileriye götürülmüş ve tamamen nesneye yönelik tasarlanmış C# dilinin isimlendirilmesinde, + karakterlerinin birbirlerine yakınlaşmış hali ve bir melodi anahtarı olan C# Major kullanılmıştır.

24 Bölüm   0 / 100 Puan   0 Puanlayan
MUHABBET KUŞLARI EĞİTİM SETİ türkçe dublaj izleEĞİTİM SETLERİ Türkçe Belgeselleri
8292

MUHABBET KUŞLARI EĞİTİM SETİDİZİYE GÖZ AT

Muhabbet kuşu, bilimsel adıyla Melopsittacus undulatus, papağan ailesine mensup, birbirinden güzel renkleriyle dikkatleri üzerinde toplayan, sevimli bir kuş türüdür. Evlerde beslenen kuş türleri arasında muhabbet kuşları en çok tercih edilenidir. Muhabbet kuşları var oluşu en eski, kuş türlerinden biridir. Yapılan araştırmalara göre, muhabbet kuşlarının 5 milyon yıldır nesillerinin sürdürdükleri bilinmektedir.

16 Bölüm   0 / 100 Puan   0 Puanlayan
PİANO ve ORG Eğitim Seti türkçe dublaj izleEĞİTİM SETLERİ Türkçe Belgeselleri
3650

PİANO ve ORG Eğitim SetiDİZİYE GÖZ AT

Piano Ve ORG Eğitim Seti, türkçe anlatımlı Piano Ve ORG derslerini uygulayarak sizde kendinizi geliştirebilirsiniz. İlk piyano 1700'lü yıllarda İtalya, Floransa'da Bartolomeo Cristofori tarafından yapıldı. Cristofori'nin en büyük başarısı, piyanonun temel mekanik sorunu olan, çekicin tellere vurması anında sesin çekicin etkisi ile sönümlenmemesi ve çekicin çok çabuk bir şekilde tellerden ayrılarak notanın yeniden çalınabilmesi sorununa bir çözüm üretmesidir. Öldüğü 1732 yılına dek 20 civarında piyano üretti.

7 Bölüm   0 / 100 Puan   0 Puanlayan