NEW ORLEANS MOTORLARI belgeseli
4 Bölüm
% 0 Puan
+ 0 Kişi

NEW ORLEANS MOTORLARI

05 Kasım 2017 tarihinde eklendi

Louisiana'nın eteklerinde keşfedilmemiş hazineler var ve Charles Handler bunu nasıl bulacağını biliyor. 1957 Chevy Bel Air'den 1967 Shelby Mustang GT'ye dönüştürülebilen Handler ve ekibi, uzun süre unutulmuş kazık yığınlarını buluyor ve göz kamaştırıcı özel arabalara dönüştürüyor. Louisiana'nın her yerinde kendine özgü klasikleri araştırıyor, kendi paralarını yatırım yapmak için harcıyor ve açık artırmada satıyor. Bu hazineler büyük paralar için satabilir, bu yüzden her şey plana göre giderse, yapılacak çok büyük bir kar olur. New Orleans merkezli her bölüm, her şeyin yolda olduğu şaşırtıcı araç restorasyonları ve yüksek bahisli açık artırmalara yer verecek.
Bu belgesel diziye hiçbir üye puan vermedi.

Kategoriler : Otomobil Belgeselleri   , 
Kanal : HİSTORY HD
BELGESEL İZLE
1957 Chevy Bel Air'den 1967 Shelby Mustang GT'ye dönüştürülebilen Charles Handler, önemsiz kazıkları özel arabalara çeviriyor. Hiç kimsenin istemediği klasik arabalar için sırt ağacı ve bayou da dahil olmak üzere Louisiana'nın dört bir yanından arar, onları düzeltmek ve geri yüklemek için kendi parasını yatırır ve sonra onları en yüksek teklif sahibine satar. Arabaları 50.000 dolardan fazla satabilir, bu yüzden yapılacak büyük bir kazanç var! Ama yine de, eğer işe koydukları ve arabayı umdukları şey için satmazlarsa, hiçbir kâr olmadan evlerine dönebilirlerdi.

Charles, Bomba Fabrikasının ortak sahibi. Klasik otomobillere olan sevgisi, genç yaştan beri kanında. Aslında, ilk sözcüğünün "tekerleği" olduğunu iddia ediyor. Tennessee'deki memleketi Louisiana'ya sanayi organizasyon psikolojisi alanında doktora derecesi almak için yerleştirdikten sonra Charles, Big Easy yaşam tarzına aşık oldu ve New Orleans'ın onun türünden olduğuna karar verdi.

Trey mekaniğin arkasındaki beynidir ve The Bomb Factory ile Charles'la ortaktır. Charles, Charles'ın arkadaşının arka bahçesindeki klasik bir otomobil üzerinde çalıştığını gördükten sonra iki tanesi ilk kez 2002'de bir araya geldi. Yeni çift hızlı arkadaş oldu ve hafta sonlarını arabalara yapıştırarak geçirdi. 2009'da mağaza Trey kapanarak çalışıyordu ve ekip, hobilerini tam anlamıyla bir iş haline dönüştürmekten daha iyi bir zaman olmadığını belirtti. Daha pratik ve ekonomik bir bakış açısıyla Trey, Bomba Fabrikasının cıvataları ve cıvataları ve kendi kendini ilan eden bir araba ansiklopedisi. Trey, neredeyse tüm pas kovalarını alan ve sokaklar için bir canavara dönüştürme konusunda bilgi ve yeteneğe sahiptir. Trey, özellikle de küçük bir zaman ve para tasarrufu anlamına gelirse, güçlü iradeli ortağı Charles'a karşı gelmekten hiç çekinmedi. Charles'ın sanatsal vizyonuyla Trey'nin olağanüstü mekanik becerileri arasında, Mississippi'nin bu tarafında daha iyi bir restorasyon ekibi bulmak zorundasınız. Trey inanılmaz restosunu eşit tutmak için mürettebatını sürmediğinde, golf sahasında inmesini mükemmelleştirdiğini görebilir.

Devin, mekanikçi ve Bomba Fabrikası'nın en yeni üyesi, Alabama'nın Tuscaloosa kentinde bulunuyor; babası, klasik otomobilleri onarmak konusunda bildiği her şeyi Devin'e öğreten, kullanılmış bir araba satıcısı ve tamircisi idi. Devin, kariyerine değirmen olarak başladı, ancak New Orleans'a taşındıktan sonra Bomba Fabrikasındaki arabaların rüzgarına kavuştıktan sonra, köklerine geri dönmesi ve bu sıcak çubuklar üzerinde ellerini tutması gerektiğini biliyordu. Ekibin geri kalan kısmı ona Alabama futbolunun kök salması için sürekli zorluk çekse de, rakiplerinin arabadan büyük arabalar çıkmasına izin vermedi. Devin'in yumuşak dev tavırlarının sizi kandırmasına izin vermeyin, dükkânındaki paralarını dahi çalıştıran bir mekanikçiye verir. Devin ayrıca Charles'ın ünlü Dokuzuncu Kıyafet yürüyüş bandında Mardi Gras sezonu boyunca ortalama bir trompet çalıyor.

Benny, dükkan asistanı ve esnafın tamamı, yerli bir Louisiana'dır. Bayou Lafourche'den selamlıyor, hayatının büyük bölümünde New Orleans otomobil sahnesine atıldı. Nihayet Bomba Fabrikasında, uzun zamandır arkadaşı olan ve dükkandaki kafa mekaniği görevlendikten sonra bir ev buldu. Benny, ön süspansiyonu hizalamak için çöp kutusuna parçaları bulmakta zorlanmadan, dükkanda her şeyi ve her şeyi yapmaya istekli olduğunu kanıtlamıştır. Benny her ne kadar bir şey yapmak isterse inatçılıp gidebilirse de, Cajun aksanıyla onu anlayabiliyorsa, takımın yüzüne bir gülümseme koymanın bir yolunu buluyor.
Copyright Bex Hallerd © 2013-2018