ALFİE ALLEN İLE FUTBOL TARİHİ belgeseli
2 Bölüm
% 0 Puan
+ 0 Kişi

ALFİE ALLEN İLE FUTBOL TARİHİ

23 Kasım 2017 tarihinde eklendi

Alfie Allen güzel oyunu seviyor. Arsenal'in Gençlik Kampında oynadı ve düzenli olarak ünlü hayır futbol maçları için çıktı ve dizine zarar verdi ve hatta babası Keith'in Dünya Kupası 1998 İngiltere takımının Vindaloo şarkısında vokal desteklediğini söyledi. Alfie, Premier League döneminde büyüdü ve dünyanın en popüler sporunun geçmişi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyor. Futbol: Kısa Tarihçe Alfie Allen, İngiltere'de futbolun kuruluşunda ve büyümesinde belirleyici anları ve dönüm noktalarını keşfetmek için İngiltere'nin her yerine doğru yola çıkarken Game of Thrones yıldızını izliyor. Stadyuma olan özel erişiminden öteye geçen bir yolculuk ve oyunu simgelerle samimi bir şekilde konuşma; ancak Alfie'yi futbolun mütevazi başlangıçlarından bugünkü uluslararası franchise merkezi haline getiriyor. Seçkin röportajlar şunları içeriyor: Alfie'nin babası Keith Allen, Game Of Thrones yıldızı ve Celtic'in hayranı Daniel Portman, FA Greg Dyke eski başkanı, PFA genel müdürü Gordon Taylor, İngiltere eski kaptanı Sol Campbell, şampiyonu lig galibi Andy Cole, efsanevi Cyrille Regis ve şu anki kadınlar İngiltere futbol takımı.
Bu belgesel diziye hiçbir üye puan vermedi.

Kategoriler : Seri Belgeseller   , 
Kanal : HİSTORY HD
BELGESEL İZLE
FUTBOL Şüphesiz dünyanın en çok oynanan ve sevilen sporlarından biridir ve 1863'te kuruluşundan bu yana olmuştur. Fakat belki de hiçbir yerde, İngiltere'den daha kucaklanmıştır; atletizm ve hassaslık karışımı - pratik olarak ulusal bir eğlencedir .

David Beckham, Cristiano Ronaldo, Pelé ve kendi Tim Cahill'in de bulunduğu eski ve yeni oyuncular, hakim oldukları sporla eş anlamlıydı, futboldan duymak şaşırtıcı olabilecek bir isim Alfie Allen.

Her ne kadar bugünlerde en iyi Theron Greyjoy olarak vitrinin juggernaut serisi Game of Thrones'de tanınmış olsa da, Allen kanda futbola sahip.

Arsenal'in Gençlik Kampı'na katılmakla yetindi ve görüşlerini, sahadaki yaralanma kalıcı olarak bırakana kadar sahadaki kariyerine ve yakın zamana kadar ünlü sadakalı oyunlar oynadı.

En son rolü için Allen, TV sunumcısını iki bölümlük bir belgesel olan Futbol: Alfie Allen'in Kısa Tarihi adlı filmiyle değiştirdi.

Takriben hevesli bir fan perspektifinden spora derinlemesine bakmak, kendini itiraf eden 'Gooner' - takımın takma adı 'The Gunners' ten türetilen Arsenal hayranlarına verilen sevgi dolu terim, izleyicileri futbolun mütevazi başlangıçlarından bir yolculuğa çıkarıyor bugünkü kârlı uluslararası franchise'a kadar.

Allen, "Ben Premier Lig çağının bir çocuğuyum" diyor. "Hepsi ben ve arkadaşlarım şimdiye kadar tanıyor."
Nitekim, Londra'nın güneybatısındaki Hammersmith'de büyüyen Allen, babası komedyen Keith Allen'le yerel futbol maçlarına gitmek için bir gelenekti.

Bu, kuşaklar boyunca Britanya'nın kimliğiyle de dolaşan bir gelenektir. Birçok genç bayanlarda olduğu gibi, futbol Allen için bir takıntı olarak o kadar da tutkudur:

"Futbol, ​​erken yaşlardan itibaren hayatımın büyük bir parçası olmuş ve oyunun sırlarını açığa çıkarma fırsatı benim için gerçekten heyecan verici bir şey" diyen Allen, yönetici tarafından üretildiğini söylüyor. "Bir kalabalık önünde okulda spor oynamayı çok sevdim; Bununla uğraşıyorum. "

Allen, bu serinin sporda büyümesinde belirleyici anları ve dönüm noktalarını keşfetmek için İngiltere genelindeki stadyumlara özel erişim izni verildiği için şanslıydı.

Bu normal olarak tanınan az sayıdaki bir süt, ama dünyanın en popüler serilerinden birinde en popüler karakterlerden biri olarak gösterdiği tutumu sağlamıştır.

1871'deki organize FA Kupasının ilk enkarnasyonundan - dünya futbolundaki en eski federasyon yarışması, çok sesli adanışlarla dolu, dünya çapında bir milyar milyar dolarlık bir sektör haline geldi.

Bu programın adı "kısa" olabilir, ancak Allen futbol simgeleri, ailesi ve arkadaşlarıyla samimi sohbetler yapmak için oturduğu için bu geçmişi ve eğlenceyi iki saat kadar sıkıştırdığından emin olmaktadır.

Yol boyunca, Royal Shrovetide Futbol Maçı olarak bilinen kaotik for-free hakkında bilgi edinmek için İngiliz Midlands'ı ziyaret etti.

Ayrıca, atıcı Podrick Payne'ı canlandıran İskoç Oyunu Thrones'un ortak yıldızı Daniel Portman'ı samimi bir şekilde tekmelemek için de istifade etti.

Nihai olarak insanları daha büyük bir dostluk ruhuyla buluşturan bir spor olabilir, ancak maalesef bazen paylaşılan tutku şiddet üzerine dökülür ve bu da İngiltere dışındaki kişilerin İngiliz futboluyla sıklıkla bağlantı kurduğu bir oynaklık algılaması yaratır.

Bununla birlikte, Portman'ın paylaştığı gerçek futbol deneyimi bu değil ve sporu bu kadar özel kılan şeyleri aydınlatmak için Allen'ı sevgili klüp Celtic FC'yi hayırsever amaçlarla kuran Glasgow kilisesine geri götürüyor.
Futbol fanatiği Portman, "Atmosfere sana gerçekten açıklamayacağım bir şey" diye açıklıyor Portman arkadaşlarına maçlara katıldıklarını açıklıyor. "Şişelenmiş yıldırım gibi; içeri girdin ve ayrılmak istemiyorsun. "

Bir kulübün sadık bir destekçisi olmak derinden kişisel bir tercihtir ve artık Allen hanesinde görüldüğü gibi aynı ailenin üyeleri farklı takımları desteklemek nadir değildir.

Fulham FC, ayaklarını takip ederek yerel kulüplerini destekleyeceğini ümit ederek, oğlu İslington'a taşındıktan sonra Arsenal'e parladığı için umutlarını kesmişti.

Allen'in Fulham FC stadyumuna, Craven Cottage'a yaptığı bir ziyarette şaka olarak üzülmesine neden olan "Alf, burada fazla yatırım yaptım" dedi.

Allen, "Bu bizi bir araya getiren, bizi ikiye böldü, bizi kaldıran yoğun bir tutku ve nadiren de kalplerimizi kıran bir bağ" olarak kulüp bölünmeleri ve şiddetli rakipler bir yana bıraktı.
Copyright Bex Hallerd © 2013-2018